Cennik tłumaczeń

Cena tłumaczenia zależy od kilku czynników: długości tekstu, jego złożoności, tematyki i dodatkowych wymagań klienta – terminu tłumaczenia (standardowego, szybkiego, ekspresowego), formatu tekstu itp. W biurze tłumaczeń K&J Translations staramy się zaproponować Państwu najkorzystniejszą ofertę cenową.

Koszt tłumaczenia jest zwykle obliczany na podstawie liczby stron chronionych prawem autorskim. Strona taka jako jednostka miary zawiera 250 słów lub 1800 znaków ze spacjami lub 1500 znaków bez spacji – w zależności od metody obliczeniowej. Jeśli chcieliby Państwo powierzyć nam tłumaczenie na język obcy, prosimy o przesłanie maila z tekstem do przetłumaczenia, na podstawie którego przygotujemy bezpłatną wycenę.

Oprócz tłumaczenia oferujemy również korektę, która jest również obliczana na podstawie standardowych stron.

Oprócz jakości i szybkości, koszt tłumaczenia odgrywa ważną rolę w wyborze usług tłumaczeniowych. W sieci z pewnością można znaleźć wiele różnych cen za poszczególne usługi. Jednak te najdroższe niekoniecznie muszą być najwyższej jakości. Staramy się oferować klientom jak najwięcej za korzystną cenę.

Jaka jest procedura zamawiania tłumaczenia?

Procedura jest niezwykle prosta. Wyślij nam tekst, który chcesz przetłumaczyć na adres info@kjtranslations.pl.

Podaj również informacje i dodatkowe dane, których potrzebujemy, aby przygotować tłumaczenie zgodnie z oczekiwaniami:

  • wymagany czas wykonania,
  • cel, dla którego potrzebujesz tekstu (marketing, prezentacja, własne potrzeby itp.),
  • czy potrzebujesz tłumaczenia zwykłego czy przysięgłego,
  • czy chcesz dodatkowej korekty tłumaczenia,
  • czy chcesz zamówić tłumaczenie jako osoba fizyczna czy firma (podaj również informacje o firmie – nazwę, numer identyfikacji podatkowej),
  • konkretna terminologia, której potrzebujesz.

Jeśli nie masz pewności co do któregokolwiek z powyższych punktów, skontaktuj się z nami, a my chętnie doradzimy! Po przesłaniu nam zapytania skontaktujemy się z Tobą w ciągu pół godziny i wyślemy bezpłatną oraz niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba!

W PRZYPADKU WIĘKSZEJ ILOŚCI TEKSTU OFERUJEMY ATRAKCYJNĄ ZNIŻKĘ

Oferta cenowa jest już ostateczna i nie ulega zmianom. Jednostkę rozliczeniową stanowi jedna strona autorska – 250 słów.

Minimalna kwota zamówienia wynosi 85 PLN.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena