Tłumaczenia

Proces tłumaczenia polega na wiernym oddaniu znaczenia tekstu oryginalnego w języku docelowym. Kluczową role odgrywają w nim specyficzne cechy kulturowo-lingwistyczne obydwu języków. Jeżeli tłumacz jest ich świadomy I potrafi wykorzystać tę widzę, to tłumaczenie będzie zrozumiałe i poprawne.

W całym procesie uczestniczy kilka osób. Oprócz samego tłumacza, posiadającego doświadczenie w dziedzinie, której dotyczy oryginalny tekst, są to również: redaktor dokonujący korekty i redakcji, a także kierownik projektu. Efektem ich wspólnej pracy jest gotowe tłumaczenie.

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje szybkie i atrakcyjne pod względem ceny usługi tłumaczeniowe w ponad 85 językach świata. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeżeli potrzebujesz przekładu tekstu literackiego, technicznego lub naukowego. Zapewniamy wysoką jakość naszych tłumaczeń, a na Twoje życzenie możemy je dodatkowo przekazać do wnikliwej analizy redaktorowi – rodzimemu użytkownikowi języka docelowego. Możesz na nas liczyć!

PROFESJONALNE TŁUMACZENIA NA 85 JĘZYKÓW ŚWIATA

Dobre tłumaczenie to podstawa. Mowa o aspekcie, który wpływa na to, jak postrzegają Cię konkurenci, współpracownicy, a także nowi lub dotychczasowi klienci. Jakość Twojego tekstu w języku obcym często decyduje o tym, czy zdobędziesz nowy projekt, przyciągniesz klientów, czy też z powodzeniem ukończysz swoje badania. Zdecydowanie chcemy być częścią Twojego sukcesu i wraz z naszymi doświadczonymi tłumaczami pragniemy pomóc Ci w osiągnięciu wspaniałych rezultatów!

Oferujemy rzetelne, kompleksowe i atrakcyjne pod względem ceny tłumaczenia, a także usługi korektorskie już wykonanych tłumaczeń, dzięki którym uzyskasz pewność, że Twój tekst jest kompletny.

Możesz wybrać jeden z dwóch pakietów usług:

– tłumaczenie tekstu i przegląd tłumaczenia,

– tłumaczenie tekstu, korekta i przegląd tłumaczenia.

Oferujemy również tłumaczenia ekspresowe (poniżej 24 godzin) oraz szybkie (poniżej 48 godzin) w atrakcyjnych cenach.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: info@kjtranslations.pl lub skorzystaj z poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena