Usługi tłumaczeniowe – język bośniacki

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na bośniacki lub bośniackiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Bośniacki jest językiem indoeuropejskim i wersją języka serbsko-chorwackiego. Jest językiem urzędowym w Bośni i Hercegowinie, a uznanym językiem mniejszości w Serbii, Czarnogórze i Macedonii Północnej. Składa się z czterech odmian dialektu sztokawskiego. Wpływ Orientu na język bośniacki był silnie odczuwalny, zwłaszcza w literaturze.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na bośniacki

Tłumaczenie z języka bośniackiego na polski

Tłumaczenie języka bośniackiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkie i wysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby Twój tekst był jeszcze doskonalszy, możemy zaoferować Ci również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: info@kjtranslations.pl lub skorzystaj z poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta