Usługi tłumaczeniowe – język polski

Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe w języku polskim.

Język polski jest językiem zachodniosłowiańskim i językiem urzędowym w Polsce, ale można znaleźć osoby posługujące się językiem polskim na Białorusi, w Czechach, Niemczech, na Węgrzech i w innych krajach. Język polski jest językiem ojczystym dla około 44 milionów ludzi. Podstawą języka polskiego jest język słowiański, ale zawiera on również pewne słownictwo i frazeologię wywodzące się z języka łacińskiego oraz greckiego.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego

Tłumaczenie na polski

Tłumaczenie języka polskiego w połączeniu z 85 innymi językami

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkie i wysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby Twój tekst był jeszcze doskonalszy, możemy zaoferować Ci również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena