Jakość gwarantowana

K&J Translations oferuje przystępne cenowo, szybkie i wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe. Współpracujemy z ponad 5000 tłumaczy z całego świata, którzy są nie tylko rodzimymi użytkownikami języka docelowego, ale także ekspertami w swojej dziedzinie. Oferujemy następujące usługi:

  • tłumaczenia i korekty wszelkiego rodzaju tekstów,
  • tłumaczenia przysięgłe,
  • usługi związane z działalnością wydawniczą (DTP),
  • lokalizację stron internetowych i programów itp.

K&J Translations potwierdza, że świadczy wszystkie usługi korekty i tłumaczenia zgodnie z normami DIN EN ISO 17100 i ISO 9001 wydanymi przez Międzynarodową Organizację Normalizacyjną (ISO).

CO TO OZNACZA?

Międzynarodowy Certyfikat Tłumaczeń ISO 17100 to nowy specjalny certyfikat dla usług tłumaczeniowych, który potwierdza zaufanie klientów, dobrze zorganizowany przepływ pracy, który skutkuje wysokiej jakości wynikami, ciągłą optymalizacją usług i zwiększoną konkurencyjnością na rynku. Zapewnia to stosowanie jednolitej terminologii, określenie podstawowych wymagań dla wszystkich usług tłumaczeniowych oraz nawiązanie współpracy między klientami a usługodawcami.

Drugą normą tłumaczeniową, którą kieruje się nasze biuro, jest norma ISO 9001:2015, która została wydana w 2015 roku. Norma opiera się na zasadach zarządzania jakością, które są obecnie stosowane przez ponad milion organizacji w 178 krajach. Treść normy zapewnia skuteczne zarządzanie procesami i procedurami jakościowymi oraz stanowi podsumowanie dobrych praktyk biznesowych.

W praktyce umożliwia to organizacjom wykazanie zdolności do dostarczania wysokiej jakości produktów i usług, które są zgodne z wymaganiami klientów.

K&J Translations oferuje wysokiej jakości tłumaczenia tekstów z różnych dziedzin (ekonomia, budownictwo, bankowość, technika, inżynieria, sport, turystyka, literatura, dziennikarstwo, edukacja itp.). W dzisiejszych czasach przystępność cenowa jest bardzo ważna i stanowi ważny element decyzji podczas wyboru usług tłumaczeniowych. Ponieważ doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, oferujemy przystępne ceny, które są konkurencyjne na rynku tłumaczeń i korekt.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta