Usługi tłumaczeniowe – język szwedzki

Jeśli potrzebujesz szwedzkich usług tłumaczeniowych, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Szwedzki jest językiem północnogermańskim używanym w Szwecji, Finlandii i na wybrzeżu Estonii. Wraz z duńskim i norweskim wywodzi się z języka staronordyjskiego. Alfabet składa się z 29 liter, a gramatyka rozróżnia dwa rodzaje gramatyczne: wspólny rodzaj męski i żeński oraz rodzaj nijaki. Podobnie jak duński, szwedzki może również tworzyć słowa złożone, co sprawia, że szwedzkie słownictwo jest teoretycznie nieograniczone.

Nasze biuro oferuje:

tłumaczenie polsko-szwedzkie

tłumaczenie szwedzko-polskie

Tłumaczenie języka szwedzkiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta