Usługi tłumaczeniowe – język serbski

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na serbski lub serbskiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Język serbski jest ustandaryzowaną odmianą języka serbsko-chorwackiego. Jest językiem urzędowym w Serbii, na terytorium Kosowa i jednym z trzech języków urzędowych w Bośni i Hercegowinie. Standardowy język serbski opiera się na najbardziej rozpowszechnionym dialekcie serbsko-chorwackim, sztokawskim, który jest również dialektem standardowego języka chorwackiego. Serbski jest jedynym językiem europejskim, którego użytkownicy posługują się zarówno cyrylicą, jak i alfabetem łacińskim.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na serbski

Tłumaczenie z języka serbskiego na polski

Tłumaczenie języka serbskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta