Tłumaczenie e-commerce

Wraz z szybkim rozwojem technologii i sieci, sklepy internetowe stały się bardzo popularne. Ludzie robią zakupy online, ponieważ jest to dostępne, łatwe i wygodne. Możesz jednak jeszcze bardziej ułatwić swoim klientom zakupy online, umożliwiając im zapoznanie się z ofertą w ich ojczystym języku. Tłumaczenie treści sklepów internetowych jest niezbędnym elementem dotarcia do międzynarodowych klientów.

Opisy produktów i usług mają kluczowe znaczenie dla przedstawienia oferty firmy i dostarczają niezbędnych informacji potencjalnym klientom. Dlaczego więc nie zaprezentować tego w ich języku? Możesz to osiągnąć z pomocą naszych tłumaczy, którzy posiadają niezbędną wiedzę w zakresie biznesu online i doświadczenie w tłumaczeniu sklepów internetowych z wielu sektorów (moda, elektronika, odzież sportowa i akcesoria itp.).

Dlaczego warto przetłumaczyć swój sklep internetowy?

  • Wzrośnie Twoja baza klientów, a tym samym wielkość sprzedaży.
  • Zyskasz klientów z zagranicy i większe przychody.
  • Będziesz reprezentować swój biznes na całym świecie.
  • Zyskasz nowych partnerów biznesowych.

Zwiększ sprzedaż za pomocą wysokiej jakości tłumaczenia produktów na swojej stronie internetowej. Dzięki naszym wysokiej jakości usługom tłumaczeniowym dla e-commerce, Twoje produkty będą łatwo dostępne na globalnym rynku!

Oprócz tłumaczenia stron internetowych oferujemy również następujące usługi:

  • Dodatkowa korekta tekstu (zalecamy szczególnie, jeśli tekst jest przeznaczony do publikacji lub celów marketingowych).
  • Projekt graficzny przetłumaczonego tekstu (gdy format graficzny tłumaczenia musi być zgodny z formatem graficznym oryginalnego tekstu).

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta