Usługi tłumaczeniowe – język węgierski

Potrzebujesz tłumaczenia na język węgierski? Dobrze trafiłeś. Nasi profesjonalni tłumacze są w stanie zaoferować rzetelne tłumaczenie w uzgodnionym czasie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Język węgierski jest językiem ugrofińskim używanym na Węgrzech oraz w niektórych częściach Rumunii, Słowacji, Chorwacji… Językiem węgierskim posługuje się około 13,6 mln osób. Podobnie jak fiński i estoński, węgierski należy do rodziny języków uralskich, a jego najbliższymi krewnymi są Mansi i Khanty.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na węgierski

Tłumaczenie z języka węgierskiego na polski

Tłumaczenie języka węgierskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena