Usługi tłumaczeniowe – język czeski

Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości, szybkiego i niedrogiego tłumaczenia z języka polskiego na język czeski lub odwrotnie, możemy Ci w tym pomóc! Sprawdź nasze usługi tłumaczeniowe w języku czeskim!

Język czeski jest językiem zachodniosłowiańskim i językiem urzędowym Republiki Czeskiej. Mówi nim ponad 10 milionów osób. Czeski alfabet składa się z 42 głosek i spółgłosek, w tym niektórych liter używanych tylko w języku czeskim (na przykład ě, ň, ř, ů). Czechy sąsiadują z Niemcami, Austrią, Słowacją i Polską. Były częścią Czechosłowacji do 1 stycznia 1993 roku. Czechy są członkiem Unii Europejskiej od 2004 roku.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na język czeski

Tłumaczenie z języka czeskiego na język polski

Tłumaczenie języka czeskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta