Usługi tłumaczeniowe – język chorwacki

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczenia z lub na język chorwacki, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie.

Język chorwacki jest językiem słowiańskim, używanym w Chorwacji oraz Bośni i Hercegowinie. Język chorwacki jest jedną z czterech odmian języka serbsko-chorwackiego i posługuje się nim około 5,5 miliona osób. Istnieją trzy główne grupy chorwackich dialektów: czakawski, kajkawski i sztokawski. Nazwy tych dialektów wywodzą się od zaimka pytającego „co?” – ča, kaj, što. Język chorwacki jest zapisany alfabetem łacińskim Gaja.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na chorwacki

Tłumaczenie z języka chorwackiego na polski

Tłumaczenie języka chorwackiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta