Usługi tłumaczeniowe – język słoweński

Potrzebujesz wysokiej jakości, przystępnego cenowo i szybkiego tłumaczenia z języka polskiego na słoweński lub ze słoweńskiego na polski? Jeśli tak, to trafiłeś we właściwe miejsce. Oferujemy przystępne cenowo i wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe w różnych kombinacjach językowych.

Język słoweński jest językiem słowiańskim. Jest to język urzędowy w Słowenii, którym posługuje się około 2,5 miliona osób z całego świata. Alfabet słoweński składa się z 25 liter, w tym niektórych liter bardziej powszechnych w językach słowiańskich (š, č, ž). Język słoweński jest jednym z 24 języków urzędowych Unii Europejskiej.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na słoweński

Tłumaczenie z języka słoweńskiego na polski

Tłumaczenie języka słoweńskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena