Usługi tłumaczeniowe – język niemiecki

Nasze biuro tłumaczeń oferuje wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe w języku niemieckim. Nasze tłumaczenia są dokładne, wykonywane terminowo i w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy dumni z naszych niezawodnych usług, najlepszego czasu odpowiedzi na pytania klienta i dobrych cen.

Niemiecki jest językiem zachodniogermańskim i jest językiem urzędowym w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie i Namibii. Jest jednym z trzech języków urzędowych Luksemburga. Niemiecki jest językiem o największej liczbie osób posługujących się nim jako językiem ojczystym w Europie. Około 110 milionów ludzi mówi po niemiecku. Niemiecki jest zdecydowanie jednym z języków, które mogą otworzyć wiele drzwi na rynkach zagranicznych. Z przyjemnością pomożemy Ci w prowadzeniu działalności.

Nasze biuro oferuje:

tłumaczenie polsko-niemieckie

tłumaczenie niemiecko-polskie

Tłumaczenie języka niemieckiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta