Usługi tłumaczeniowe – język słowacki

Tłumaczenie z lub na język słowacki nigdy nie było tak proste. Nasi tłumacze języka słowackiego zapewniają wysokiej jakości tłumaczenia w możliwie najkrótszym czasie!

Język słowacki jest językiem zachodniosłowiańskim i oficjalnym językiem Słowacji, ale użytkowników tego języka można również spotkać w Stanach Zjednoczonych, Czechach, Serbii, Rumunii, Polsce, Irlandii, Kanadzie… Istnieje około 5 milionów użytkowników języka słowackiego na całym świecie. Słowacki alfabet składa się z 46 liter, w tym liter Ľ i Ĺ, które możemy znaleźć tylko w języku słowackim.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z polskiego na słowacki

Tłumaczenie z języka słowackiego na polski

Tłumaczenie języka słowackiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta