Usługi tłumaczeniowe – język turecki

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na turecki lub tureckiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Język turecki jest językiem aglutynacyjnym i należy do grupy oguzyjskiej języków tureckich. Jako najpowszechniej używany język turecki, jest on językiem urzędowym w Turcji, a obok greckiego obowiązuje także na Cyprze. Sam język turecki ma wiele dialektów, z których dialekt stambulski ma szczególne znaczenie. Jego fonetyka jest podstawą dzisiejszego tureckiego języka standardowego. Dialekty w Turcji są podzielone na grupy w regionie Morza Czarnego (Karadeniz Şivesi), a także we wschodniej, południowo-wschodniej i środkowej Anatolii (Anadolu Şivesi) oraz nad Morzem Egejskim (Ege Şivesi).

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na turecki

Tłumaczenie z języka tureckiego na polski

Tłumaczenie języka tureckiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena