Usługi tłumaczeniowe – język duński

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych na język duński, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Duński należy do języków indoeuropejskich, a dokładniej do rodziny języków północnogermańskich. Jest on używany przez około 5,5 miliona osób w Danii, Niemczech, na Grenlandii i na Wyspach Owczych. Cechą charakterystyczną języka duńskiego jest tworzenie słów złożonych, co sprawia, że jego słownictwo jest niemal nieograniczone. Duński również nie posiada koniugacji ani deklinacji, z wyjątkiem deklinacji rzeczowników.

Nasze biuro oferuje:

tłumaczenie polsko-duńskie

Tłumaczenie duńsko-polskie

Tłumaczenie języka duńskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta