Usługi tłumaczeniowe – język hiszpański

Potrzebujesz tłumaczenia polskiego -hiszpańskiego? Nasze biuro tłumaczeń oferuje precyzyjne usługi tłumaczeniowe, w uzgodnionym czasie i po konkurencyjnych cenach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Język hiszpański lub kastylijski to zachodni język romański wywodzący się z regionu Kastylii w Hiszpanii. Język hiszpański jest trzecim najczęściej używanym językiem na świecie (po chińskim i angielskim). Około 525 milionów ludzi na całym świecie mówi po hiszpańsku.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na hiszpański

Tłumaczenie z języka hiszpańskiego na polski

Tłumaczenie języka hiszpańskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta