Tłumaczenia innych języków

Potrzebujesz wysokiej jakości, przystępnego cenowo i szybkiego tłumaczenia tekstów polskich w połączeniu z większością języków na świecie?

Biuro Tłumaczeń K&J Translations działa na rynkach: słoweńskim, słowackim, chorwackim, polskim, niemieckim i angielskim. Oferujemy wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe i edytorskie dla naszych klientów w 85 językach świata. Jesteśmy doświadczonym międzynarodowym zespołem, który współpracuje z ponad 5000 tłumaczy i native speakerów z całej Europy. Zdajemy sobie sprawę z wagi jakości tłumaczeń oraz szybkiej i skutecznej komunikacji z klientami. Dla nas Twoje oczekiwania są najważniejsze!

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego

Tłumaczenie na język polski

Tłumaczenie języka polskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta