Tłumaczenie oprogramowania

Każdy komputer, tablet lub telefon komórkowy wymaga oprogramowania, by działać. Oprogramowanie dzieli się na oprogramowanie systemowe i oprogramowanie użytkownika (aplikacji).

Oprogramowanie systemowe dzieli się na systemy operacyjne, narzędzia programistyczne oraz programy usługowe lub użytkowe. Oprogramowanie użytkownika obejmuje jednak oprogramowanie standardowe i niestandardowe.

W programowaniu używany jest tak zwany język programowania, który służy programistom do odczytywania określonego programu. Oprogramowanie jest produkowane w wielu językach świata, więc często istnieje potrzeba tłumaczenia.

Jeśli firma chce sprzedawać swoje oprogramowanie na rynkach zagranicznych, musi najpierw przetłumaczyć je na język obcy. Dobre tłumaczenie oprogramowania poprawia jakość doświadczenia użytkownika i zwiększa satysfakcję z korzystania z programu.

K&J Translations oferuje profesjonalne, wysokiej jakości, niezawodne i przystępne cenowo usługi tłumaczenia oprogramowania. Zapewniamy, że oprogramowanie zostanie przetłumaczone przez wyspecjalizowanych ekspertów i native speakerów języka docelowego.

Dzięki naszym tłumaczeniom Twoje produkty będą łatwo dostępne na rynku globalnym. Nasi tłumacze zapewnią wysokiej jakości prezentację produktów w językach obcych. Chętnie pomożemy Ci w drodze do sukcesu!

Oprócz tłumaczeń oferujemy również następujące usługi:

  • Dodatkowa korekta tekstu (zalecamy szczególnie, jeśli tekst jest przeznaczony do publikacji lub celów marketingowych).
  • Projekt graficzny przetłumaczonego tekstu (gdy format graficzny tłumaczenia musi być zgodny z formatem graficznym oryginalnego tekstu).

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena