Tłumaczenie SEO

SEO to skrót od Search Engine Optimization, co oznacza optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek. Jest to również proces, w którym strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek, aby umieścić ją wysoko w wynikach wyszukiwania.

Istotną rolę w tym procesie odgrywają słowa kluczowe, do których dopasowuje się również witryna lub treść. Zwiększa to prawdopodobieństwo, że osoba wyszukująca dane pojęcie podczas sprawdzania trafień zobaczy, kliknie i odwiedzi Twoją witrynę.

W rezultacie Twoja witryna wyprzedzi konkurencję podczas wyszukiwania oferowanych usług i produktów.

Tłumaczenie SEO

Jeśli chcesz, aby Twoja firma przeniknęła i rozszerzyła działalność na rynek zagraniczny, zalecane jest tłumaczenie strony internetowej. Dowiedz się więcej tutaj.

Słowa, które wpisujemy do przeglądarek internetowych (Google, Yahoo, Internet Explorer, Chrome, Opera itp.) podczas codziennego przeglądania stron internetowych, to tak zwane słowa kluczowe. Pomagają nam znajdować strony internetowe, które są związane z wpisanymi słowami kluczowymi podczas przeglądania. Na przykład, za pomocą słów kluczowych „tłumaczyć”, „tłumaczenie” lub „biuro tłumaczeń” możemy znaleźć strony internetowe dostawców usług tłumaczeniowych.

Jednak nie wszystkie słowa kluczowe dla witryny są istotne na wszystkich rynkach. Na przykład, szukając biura tłumaczeń na rynku słoweńskim, ważne są słowa kluczowe „tłumaczenie” i „tłumaczyć”, podczas gdy na Słowacji ich tłumaczenie „preklady” i „prekladanie” mogą również oznaczać owijanie, kadrowanie, a nawet ruch przestrzenny, który oczywiście nie jest związany z biurem tłumaczeń. W rezultacie Twoja strona biura tłumaczeń nie będzie jednym z pierwszych trafień. W związku z tym firma musi współpracować z biurem tłumaczeń, które ma już duże doświadczenie w tej dziedzinie i współpracuje z tłumaczami z całego świata, którzy są native speakerami języków docelowych i ekspertami na rynkach docelowych.

Kluczowe znaczenie w tłumaczeniu witryny na język obcy i optymalizacji SEO ma również analiza konkurencji i dostosowanie słów kluczowych do ich pozycji.

W K&J Translations mamy doświadczenie w tłumaczeniu i lokalizacji dla wielu firm, a także zapewniliśmy SEO dla ich optymalizacji. Dołożymy wszelkich starań, aby przetłumaczona strona wyglądała całkowicie naturalnie dla rodzimych użytkowników języka docelowego.

Zwiększ sprzedaż dzięki wysokiej jakości tłumaczeniu treści internetowych. Dzięki naszym wysokiej jakości tłumaczeniom Twoja strona internetowa będzie łatwiej dostępna na rynku światowym!

Oprócz tłumaczenia stron internetowych i optymalizacji SEO oferujemy następujące usługi:

  • Dodatkowa korekta tekstu (zalecamy szczególnie w przypadkach, gdy tekst jest przeznaczony do publikacji lub do celów marketingowych).
  • Projekt graficzny przetłumaczonego tekstu (gdy format graficzny tłumaczenia musi być zgodny z formatem graficznym oryginalnego tekstu).

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena