Usługi tłumaczeniowe – język niderlandzki

Jeśli potrzebujesz holenderskich usług tłumaczeniowych, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Niderlandzki jest językiem zachodniogermańskim, którym posługuje się obecnie około 20 milionów ludzi. Jest używany głównie w Holandii, a odmiana języka zwana językiem flamandzkim jest używana w Belgii. Niderlandzki jest mieszanką angielskiego i niemieckiego oraz siostrzanym językiem afrikaans. Cechą szczególną niderlandzkiego słownictwa jest beeldspraak  malownicze i unikalne przysłowia i metafory, które są prawie niemożliwe do przetłumaczenia na jakikolwiek inny język.

Nasze biuro oferuje:

tłumaczenie polsko-holenderskie

Tłumaczenie niderlandzko-polskie

Tłumaczenie języka niderlandzkiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena