Usługi tłumaczeniowe – język francuski

Nasze biuro tłumaczeń oferuje szybkie i rzetelne tłumaczenia w języku francuskim. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia z lub na język francuski, nie wahaj się z nami skontaktować.

Francuski jest jednym z najważniejszych języków romańskich. Francuski jest językiem urzędowym w 29 krajach, w tym we Francji, Belgii, Luksemburgu, Szwajcarii, Monako, Kanadzie i wielu krajach afrykańskich. Na całym świecie jest około 76 milionów rodzimych użytkowników tego języka. Język francuski jest oficjalnym językiem administracyjnym – podstawowym lub drugim językiem wielu organizacji międzynarodowych, takich jak Unia Europejska, Organizacja Narodów Zjednoczonych, Międzynarodowy Komitet Olimpijski… W związku z tym francuski jest bardzo ważnym językiem dla biznesu.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na francuski

Tłumaczenie z języka francuskiego na polski

Tłumaczenie języka francuskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena