Usługi tłumaczeniowe – język grecki

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na grecki lub greckiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Grecki jest językiem indoeuropejskim, którym posługuje się dziś około 13 milionów ludzi. Jest to najstarszy ze wszystkich żywych języków europejskich pod względem historycznym i kulturowym, a także jeden z najbardziej wpływowych. Język grecki jest zapisywany alfabetem greckim, który jest obecnie szeroko stosowany w nauce, zwłaszcza w matematyce.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na grecki

Tłumaczenie z języka greckiego na polski

Tłumaczenie języka greckiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta