Usługi tłumaczeniowe – język norweski

Jeśli potrzebujesz norweskich usług tłumaczeniowych, nie wahaj się z nami skontaktować. Jeśli potrzebujesz norweskich usług tłumaczeniowych, nie wahaj się z nami skontaktować.

Norweski jest językiem skandynawskim, którym posługuje się około 5 milionów ludzi. Składa się z 4 odmian: bokmål (dosłownie język standardowy), nynorsk, riksmål i høgnorsk (język wysokonorweski). Gramatyka norweska jest najprostszą gramatyką spośród języków germańskich i, podobnie jak reszta języków germańskich, norweski ma wiele samogłosek.

Nasze biuro oferuje:

tłumaczenie polsko-norweskie

Tłumaczenie norwesko-polskie

Tłumaczenie języka norweskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta