Usługi tłumaczeniowe – język islandzki

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych na język islandzki, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w języku islandzkim w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Islandzki jest jednym z języków północnogermańskich, który dziś najbardziej przypomina język farerski. Osobliwością języka islandzkiego są litery þ, w języku polskim zapisywana jako th, oraz ð, zapisywana jako eth lub edh.

Nasze biuro oferuje:

tłumaczenie polsko-islandzkie

Tłumaczenie islandzki-polski

Tłumaczenie języka islandzkiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta