Tłumaczenie stron internetowych

Efektywna i dobrze odwiedzana strona internetowa jest marzeniem każdego przedsiębiorcy, który zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele dodatkowych obrotów może wygenerować wysokiej jakości strona biznesowa! Dlatego też coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na przetłumaczenie swojej strony internetowej na jeden lub więcej języków obcych.

Tłumaczenie strony internetowej na języki obce może otworzyć drzwi do pozyskania potencjalnych nowych klientów na rynkach zagranicznych i poprawienia pozycji witryny w wyszukiwarkach (Google, Bing itp.).

Badania wykazały, że dla klientów możliwość uzyskania informacji w ich ojczystym języku jest ważniejsza niż cena samego produktu lub usługi. Ponad połowa kupujących online spędza więcej czasu na stronie internetowej, gdy jest ona wyświetlana w ich ojczystym języku. Dzięki tłumaczeniu strony zyskasz więcej klientów.

Coraz więcej firm decyduje się na tłumaczenie stron internetowych. Dlaczego?

Internet staje się coraz ważniejszym narzędziem do poszukiwania informacji, usług i produktów. Jeśli jednak witryna nie jest w stanie dostarczyć odwiedzającemu informacji i treści w jego języku ojczystym, nie ma ona dla niego zastosowania. W dzisiejszych czasach, aby zyskać przewagę nad konkurencją, strona internetowa musi być wielojęzyczna, by promować markę również za granicą.

Po co tłumaczyć swoją stronę?

  • Wzrośnie Twoja baza klientów, a tym samym wielkość sprzedaży.
  • Zyskasz klientów z zagranicy i większe przychody.
  • Będziesz reprezentować swój biznes na całym świecie.
  • Zyskasz nowych partnerów biznesowych.

K&J Translations przetłumaczyło już wiele stron internetowych dla różnych firm. Podczas tłumaczenia ważna jest trafność terminologiczna i skupienie się na przyszłych klientach.

Po przetłumaczeniu tekst może, na życzenie klienta, zostać sprawdzony przez naszych doświadczonych ekspertów lub native speakerów. Dołożymy wszelkich starań, aby przetłumaczona strona wyglądała całkowicie naturalnie dla rodzimych użytkowników języka docelowego.

Zwiększ sprzedaż dzięki wysokiej jakości tłumaczeniu treści internetowych. Dzięki naszym wysokiej jakości tłumaczeniom Twoja strona internetowa będzie łatwiej dostępna na rynku światowym!

Oprócz tłumaczenia stron internetowych oferujemy również następujące usługi:

  • Dodatkowa korekta tekstu (zalecamy szczególnie, jeśli tekst jest przeznaczony do publikacji lub celów marketingowych).
  • Projekt graficzny przetłumaczonego tekstu (gdy format graficzny tłumaczenia musi być zgodny z formatem graficznym oryginalnego tekstu).

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta