Usługi tłumaczeniowe – język włoski

Czy udało Ci się nawiązać kontakt z osobą mówiącą po włosku lub firmą używającą języka włoskiego? Możemy Ci pomóc! Nasze biuro tłumaczeń może zaoferować doskonałe, wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe w języku włoskim w dobrej cenie!

Włoski jest językiem romańskim. Jest używany głównie we Włoszech, San Marino i Szwajcarii. Włoski jest również językiem urzędowym Watykanu i językiem urzędowym mniejszości włoskich w Słowenii i Chorwacji. Włoski rozwinął się z dialektu florenckiego (używali go Dante Alighieri, Giovanni Boccaccio, Francesco Petrarca i inni). W języku włoskim używane są podwójne spółgłoski. Na całym świecie jest około 62 milionów osób mówiących po włosku. Włochy są członkiem Unii Europejskiej od 1958 roku.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na włoski

Tłumaczenie z języka włoskiego na polski

Tłumaczenie języka włoskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta