Usługi tłumaczeniowe – język rosyjski

Jeśli potrzebujesz usług  tłumaczeniowych z języka polskiego na rosyjski lub rosyjskiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Język rosyjski to język wschodniosłowiański, używany urzędowo w Rosji, na Białorusi, w Kazachstanie i Kirgistanie. Rosyjski należy do rodziny języków indoeuropejskich, jednego z czterech żyjących członków języków wschodniosłowiańskich i części większej gałęzi bałto-słowiańskiej. Jest to najczęściej używany język słowiański i największy język ojczysty w Europie. Około 144 milionów ludzi mówi po rosyjsku. Rosyjski jest ósmym najczęściej używanym językiem na świecie pod względem liczby rodzimych użytkowników i siódmym pod względem całkowitej liczby użytkowników.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na rosyjski

Tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski

Tłumaczenie języka rosyjskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta