Usługi tłumaczeniowe – język angielski

Nasze biuro tłumaczeń oferuje wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe w języku angielskim.Nasze tłumaczenia są dokładne, wykonywane terminowo i w konkurencyjnych cenach. Jesteśmy dumni z naszych niezawodnych usług, najlepszego czasu odpowiedzi na pytania klienta i dobrych cen.

Oferujemy przystępne cenowo i wysokiej jakości usługi tłumaczeń języka angielskiego!

Angielski jest językiem zachodniogermańskim. To prawdziwa lingua franca czasów współczesnych, ponieważ jest używany przez ponad 1,5 miliarda ludzi na całym świecie. Jest to język urzędowy w 54 krajach, zapisywany alfabetem łacińskim i składający się z 26 liter. Jest najczęściej używanym językiem w Unii Europejskiej i najczęściej używanym drugim lub obcym językiem, co sprawia, że angielski jest językiem, który otwiera drzwi do prowadzenia działalności za granicą.

Nasze biuro oferuje:

tłumaczenie polsko-angielskie

tłumaczenie angielsko-polskie

Tłumaczenie języka angielskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę  korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta