Tłumaczenie blogów

Blog to strona, na której autorzy publikują teksty, zdjęcia i klipy, a czytelnicy mają zazwyczaj możliwość komentowania. Cechą blogów jest łatwość prowadzenia, która pozwala tworzyć blogi nawet użytkownikom bez rozległych umiejętności komputerowych. Blogi mogą być przeznaczone do wiadomości i komentarzy do konkretnych newsów lub mogą mieć formę blogów osobistych. Mogą być one publikowane zarówno przez duże firmy, jak i przez każdą osobę.

Typowy blog zawiera wiele mediów, takich jak zdjęcia, filmy, linki do innych stron internetowych i wiele innych. Dziś „blogowanie” stało się tak popularne, że można na nim zarobić konkretne sumy pieniędzy. Obecnie wielu blogerów w Polsce zarabia na tym, a największe kwoty wpływają do ich kieszeni dzięki reklamom.

Jeśli chcesz, aby Twój blog dotarł do większej liczby czytelników, dobrym pomysłem może być przetłumaczenie go na inny język. W ten sposób wejdziesz na rynek zagraniczny, zdobędziesz nowych czytelników, a także potencjalnych nowych inwestorów, co sprawi, że Twoje blogi będą coraz bardziej popularne i częściej czytane.

  • Więcej czytelników,
  • więcej inwestorów, a co za tym idzie wyższe zarobki,
  • promocja Twojej firmy lub produktów na rynkach zagranicznych
  • zyskiwanie popularności.

Firma K&J Translations oferuje wysokiej jakości, szybkie i przystępne cenowo tłumaczenia, jednocześnie zachowując charakter Twojego bloga. Upewnij się, że Twoje wpisy docierają również do większej liczby czytelników na rynkach zagranicznych.

Oprócz tłumaczeń blogów oferujemy również następujące usługi:

  • Dodatkowa korekta tekstu (zalecamy szczególnie, jeśli tekst jest przeznaczony do publikacji lub celów marketingowych).
  • Projekt graficzny przetłumaczonego tekstu (gdy format graficzny tłumaczenia musi być zgodny z formatem graficznym oryginalnego tekstu).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail: info@kjtranslations.pl lub skorzystaj z poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena