Usługi tłumaczeniowe – język arabski

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń polsko-arabskich lub arabsko-polskich, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Arabski jest językiem semickim, który po raz pierwszy pojawił się między I a IV wiekiem n.e. Jest to obecnie wspólny język świata arabskiego, a jego nazwa pochodzi od grupy ludzi zwanych Arabami. Terminu tego początkowo używano do opisania ludów zamieszkujących obszar ograniczony Mezopotamią na wschodzie i górami Antylibanu na zachodzie, w północno-zachodniej Arabii i na Półwyspie Synaj. Na świecie jest około 270 milionów użytkowników standardowego języka arabskiego.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie angielsko-arabskie

Arabsko-angielskie tłumaczenie

Tłumaczenie języka arabskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta