Usługi tłumaczeniowe – język bułgarski

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na bułgarski lub bułgarskiego na angielski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Bułgarski to język południowosłowiański używany w południowo-wschodniej Europie, głównie w Bułgarii. Jest to język używany przez Bułgarów. Wraz z blisko spokrewnionym językiem macedońskim należy do bałkańskiej ligi językowej. Te dwa języki mają kilka cech, które odróżniają je od wszystkich innych języków słowiańskich. Jedną z takich głównych cech jest tworzenie form czasowników dowodowych w celu zakodowania źródła informacji.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na bułgarski

Tłumaczenie z języka bułgarskiego na polski

Tłumaczenie języka bułgarskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena