Usługi tłumaczeniowe – język chiński

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na chiński mandaryński lub chińskiego mandaryńskiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Chiński jest językiem sylabicznym, który jest częścią języków sinotybetańskich. Wspomniany język jest uważany za najczęściej używany język ojczysty, ponieważ posługuje się nim 1,3 miliarda ludzi, czyli jedna piąta całej populacji Ziemi. Język chiński jest podzielony na 6 do 12 dialektów lub języków, z których najpopularniejsze to mandaryński, wu i kantoński. Typowe chińskie słowo jest jednosylabowe i nie może być deklinowane ani koniugowane, a słowa wielosylabowe są jednosylabowe.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na chiński mandaryński

Tłumaczenie z języka chińskiego mandaryńskiego na polski

Tłumaczenie chińskiego mandaryńskiego w połączeniu z 85 innymi językami

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta