Usługi tłumaczeniowe – język estoński

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na estoński lub estońskiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Język estoński jest językiem uralskim z gałęzi ugrofińskiej, używanym w Estonii. Jako językiem ojczystym posługuje się nim około 1,1 miliona osób; 922 000 osób w Estonii i 160 000 poza Estonią. Należy do języków południowofińskich i jest drugim najczęściej używanym językiem wśród wszystkich języków fińskich.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na estoński

Tłumaczenie z języka estońskiego na polski

Tłumaczenie języka estońskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena