Usługi tłumaczeniowe – język hebrajski

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń polsko-hebrajskich lub hebrajsko-polskich, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Hebrajski jest północno-zachodnim językiem semickim pochodzącym z Izraela. W 2013 roku współczesnym językiem hebrajskim posługiwało się ponad dziewięć milionów ludzi na całym świecie. Współczesny hebrajski jest oficjalnym językiem państwa Izrael, podczas gdy przednowoczesny hebrajski jest obecnie używany do modlitwy lub nauki w społecznościach żydowskich na całym świecie.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie polsko-hebrajskie

Tłumaczenie hebrajsko-polskie

Tłumaczenie języka hebrajskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta