Usługi tłumaczeniowe – język hindi

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych polsko-hindi lub hindi-polski, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Hindi jest językiem z grupy języków indoaryjskich,  który jest używany w Indiach. Język hindi zapisywany jest w alfabecie dewanagari i jest jednym z dwóch oficjalnych języków rządu Indii, obok języka angielskiego. Jako odmiana językowa, hindi jest czwartym najczęściej używanym językiem ojczystym na świecie, po mandaryńskim, hiszpańskim i angielskim.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie polsko-hindi

Tłumaczenie hindi-polskie

Tłumaczenie języka hindi z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta