Usługi tłumaczeniowe – język indonezyjski

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń polsko-indonezyjskich lub indonezyjskich-polskich, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Indonezyjski jest oficjalnym językiem Indonezji. Jest to ustandaryzowany wariant języka malajskiego. Indonezja jest czwartym najbardziej zaludnionym krajem na świecie. Większość jej mieszkańców posługuje się językiem indonezyjskim, co czyni go jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Większość Indonezyjczyków, oprócz mówienia w języku narodowym, biegle posługuje się co najmniej jednym z ponad 700 rodzimych języków lokalnych.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie polsko-indonezyjskie

Tłumaczenie indonezyjsko-polskie

Tłumaczenie języka indonezyjskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena