Usługi tłumaczeniowe – język japoński

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z lub na język japoński, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie.

Język japoński jest językiem wschodnioazjatyckim używanym w Japonii przez około 128 milionów ludzi. Język japoński należy do rodziny języków japońskich. Japoński jest językiem aglutynacyjnym, znanym ze swoich cech moraicznych z prostą fonotaktyką, czystym systemem samogłoskowym, fonemiczną długością samogłosek i spółgłosek oraz niosącym znaczenie leksykalne akcentem tonicznym. Szyk wyrazów to zwykle podmiot-orzeczenie-dopełnienie, a funkcja gramatyczna wyrazów jest określana przez partykuły. Struktura zdania to temat-remat.

Nasza oferta obejmuje:

Tłumaczenie polsko-japońskie

Tłumaczenia japońsko-polskie

Tłumaczenie języka japońskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta