Usługi tłumaczeniowe – język kataloński

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na kataloński lub katalońskiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Kataloński, znany we Wspólnocie Walenckiej i Carche jako walencki, jest językiem romańskim zachodnim wywodzącym się z łaciny ludowej. Jest to jedyny język urzędowy Andory i język urzędowy trzech wspólnot autonomicznych w Hiszpanii (Katalonii, wspólnoty walenckiej i Balearów). Mówi się nim również w departamencie Pireneje Wschodnie we Francji oraz we wschodnim pasie Aragonii i Carche w regionie Murcji.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na kataloński

Tłumaczenie z języka katalońskiego na polski

Tłumaczenie języka katalońskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations oferuje tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkie i wysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby Twój tekst był jeszcze doskonalszy, możemy zaoferować Ci również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub native speakera. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena