Usługi tłumaczeniowe – język koreański

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń polsko-koreańskich lub koreańsko-polskich, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Język koreański jest językiem wschodnioazjatyckim używanym przez około 77 milionów ludzi na świecie. Jest językiem izolowanym, chociaż niekiedy przypisuje się istnienie osobnej rodziny języków koreańskich. Stanowi język urzędowy Korei Północnej i Korei Południowej, przy czym w każdym z tych krajów używane są inne oficjalne formy. Koreański jest również używany w niektórych częściach Rosji i Azji Środkowej. Wspomniany język używa dwóch standardowych form. Są to Pyojuneo (Korea Południowa) i Munhwaŏ (Korea Północna).

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie polsko-koreańskie

Tłumaczenie koreańsko-polskie

Tłumaczenie języka koreańskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta