Usługi tłumaczeniowe – język litewski

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na litewski lub litewskiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Język litewski jest językiem wschodniobałtyckim używanym w regionie Morza Bałtyckiego. Jest to język Litwinów i język urzędowy Litwy, a także jeden z urzędowych języków Unii Europejskiej. Językiem litewskim posługuje się około 2,8 miliona osób. Jako język bałtycki, litewski jest blisko spokrewniony z sąsiednim językiem łotewskim, a w dalszej odległości ze słowiańskimi, germańskimi i innymi językami indoeuropejskimi. Jest zapisywany alfabetem łacińskim. 

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na litewski

Tłumaczenie z języka litewskiego na polski

Tłumaczenie języka litewskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta