Usługi tłumaczeniowe – język łotewski

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na łotewski lub łotewskiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Łotewski to język wschodniobałtycki używany na Łotwie. W języku tym mówi około 1,3 miliona osób. Jako język bałtycki, łotewski jest najbliżej spokrewniony z litewskim, jednak łotewski rozwijał się szybciej. Język ten należy do bałtyckiej gałęzi indoeuropejskiej rodziny językowej.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na łotewski

Tłumaczenie z języka łotewskiego na polski

Tłumaczenie języka łotewskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena