Usługi tłumaczeniowe – język macedoński

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na macedoński lub macedońskiego na polski, skontaktuj się z nami. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Macedoński jest wschodnim językiem południowosłowiańskim, używanym jako język ojczysty przez około dwa miliony ludzi i służy jako oficjalny język Macedonii Północnej. Macedoński jest również uznanym językiem mniejszościowym w niektórych częściach Albanii, Bośni i Hercegowiny, Rumunii i Serbii. Jest on również używany przez społeczności emigrantów, głównie w Australii, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie z języka polskiego na macedoński

Tłumaczenie z języka macedońskiego na polski

Tłumaczenie języka macedońskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena