Usługi tłumaczeniowe – język malajski

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń polsko-malajskich lub malajsko-polskich, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Malajski jest językiem austronezyjskim używanym w Brunei, Indonezji, Malezji i Singapurze, a także w niektórych częściach Tajlandii. Jest to język grupy etnicznej Malajów, którym posługuje się 290 milionów ludzi i został uznany za język ojczysty części zachodniego wybrzeża Sarawak i Zachodniego Kalimantanu na Borneo. Jest on również używany jako język handlowy w południowych Filipinach, w tym w południowych częściach Półwyspu Zamboanga, Archipelagu Sulu i południowych gminach Bataraza i Balabac na Palawanie, zamieszkałych głównie przez muzułmanów.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie polsko-malajskie

Tłumaczenie malajsko-polskie

Tłumaczenie języka malajskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta