Usługi tłumaczeniowe – język ormiański

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń polsko-armeńskich lub ormiańsko-polskich, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Język ormiański jest językiem indoeuropejskim i jest językiem urzędowym Armenii, a także de facto Republiki Górskiego Karabachu. Historycznie używany na Wyżynie Ormiańskiej, dziś ormiański jest powszechnie używany w całej ormiańskiej diasporze. Język ormiański jest zapisywany własnym systemem pisma (alfabet ormiański). Posługuje się nim około 6,7 miliona osób.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie polsko-armeńskie

Tłumaczenie ormiańsko-polskie

Tłumaczenie języka ormiańskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena