Usługi tłumaczeniowe – język tajski

Jeśli potrzebujesz usług tłumaczeniowych z języka polskiego na tajski lub tajski na polski, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Tajski jest językiem narodowym Tajlandii. Należy do grupy Tai rodziny języków dajskich i jest jednym z ponad 60 języków używanych w Tajlandii. Ponad połowa tajskiego słownictwa pochodzi lub została zapożyczona z języka palijskiego, sanskrytu, mon i starokhmerskiego. Jest to język tonalny i analityczny, podobny do chińskiego i wietnamskiego.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie polsko-tajskie

Tłumaczenie tajsko-polskie

Tłumaczenie języka tajskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
oferta