Usługi tłumaczeniowe – język wietnamski

Jeśli potrzebujesz tłumaczeń polsko-wietnamskich lub wietnamsko-polskich, nie wahaj się z nami skontaktować. Oferujemy tłumaczenie różnego rodzaju tekstów w konkurencyjnych cenach i w możliwie najkrótszym czasie!

Język wietnamski jest językiem austroazjatyckim oraz językiem narodowym i urzędowym w Wietnamie. Szacuje się, że językiem wietnamskim posługuje się 93,8 miliona osób. Jego słownictwo zawiera zapożyczenia z języka chińskiego, co jest spuścizną po starożytnych chińskich rządach w Wietnamie, które doprowadziły do powstania silnych chińskich cech w języku wietnamskim. Francuski jest drugim językiem, który miał największy wpływ na wietnamski ze względu na francuskich misjonarzy i kolonizację trwającą od XVI do XX wieku.

Nasze biuro oferuje:

Tłumaczenie polsko-wietnamskie

Tłumaczenie wietnamsko-polskie

Tłumaczenie języka wietnamskiego z i na 85 innych języków

Biuro tłumaczeń K&J Translations może zaoferować tłumaczenie stron internetowych, regulaminów, instrukcji obsługi, różnego rodzaju umów, streszczeń lub podsumowań, które są potrzebne do celów biznesowych lub prywatnych. Z przyjemnością pomożemy w realizacji pomysłów i umożliwimy dalszy ich rozwój. Z dumą oferujemy Państwu szybkiewysokiej jakości tłumaczenia w dobrych cenach.

W przypadku większej ilości tekstu (ponad 20 stron) możemy zaproponować rabat ilościowy.

Aby tekst był jeszcze bardziej doskonały, możemy zaoferować również usługę korekty przez profesjonalnego tłumacza danego języka lub rodzimego użytkownika języka. Po tej korekcie otrzymasz bezbłędny tekst, który będzie brzmiał naturalnie dla rodzimych użytkowników danego języka.

Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami pod adresem info@kjtranslations.pl lub za pośrednictwem poniższego formularza.

Przesyłanie pliku
Bezpłatna
wycena